Zbiórka pieniędzy

"Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz", niech ta sentencja będzie naszą maksymą podczas zbiórki pieniężnej dla Agnieszki Derylak, psychologa pracującego w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Leżajsku, która zawsze niosła pomoc innym. Teraz to ona jej potrzebuje. Od 20 miesięcy zmaga się z bezlitosną chorobą - CHŁONIAK DLBCL postać BIAŁACZKOWA. Jedyną szansą na wyleczenie jest terapia CAR-T- cells, która kosztuje 1,5 miliona złotych! Jej życie zostało wycenione, a w domu czekają na mamę dwie małe córeczki oraz mąż, którzy nie są w stanie zdobyć tak ogromnej kwoty. W tym wszystkim jeszcze liczy się czas, którego Agnieszka ma coraz mniej.
Grupą Wolontariatu wraz z Naszą Szkołą włącza się w akcję.
Prosimy nauczycieli, rodziców oraz uczniów o wsparcie.

W poniedziałek 21 czerwca na terenie szkoły odbędzie się kiermasz wypieków przygotowanych przez Grupę Wolontariatu (sprzedaż w reżimie sanitarnym), a w piątek 25 czerwca, przed wejściem do szkoły nasi wolontariusze będą zbierać datki do puszek.

Pomóżmy w powrocie matki do dzieci!

Pamiętajcie! Dobro powraca!