Powiatowe Mikołajkowe Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym w Szkole Podstawowej nr 1 w Leżajsku!!! - 06.12.2012r.

W dniu 06 grudnia 2012 nasza szkoła gościła najlepszych tenisistów stołowych szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu leżajskiego (108 zawodników!!!). Sędzią głównym był nauczyciel matematyki (instruktor tenisa stołowego) - Andrzej Mazurkiewicz. Imprezę otworzył dyrektor szkoły - Ryszard Pysz, który w obecności Powiatowego Organizatora Sportu - p. Eugeniusza Josse życzył wszystkim przybyłym uzyskania jak najlepszego wyniku. Miejsce zmagań nie było przypadkowe. Obecnie nasza szkoła posiada najlepsze w powiecie wyposażenie do tenisa stołowego. W turnieju tym, naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dąbrowska Gabriela, Gleń Zuzanna, Bilska Wiktoria, Majder Paula, Kurasiewicz Julia, Niedźwiedzki Adam, Dziedzic Mateusz, Maluszczak Igor, Kozyra Adam, Babiarz Mateusz, Brudniak Paweł.

Najwyższe IV miejsce uzyskała Julia Kurasiewicz z kl. VI, zaś wśród chłopców: Igor Maluszczak - miejsce 9-12, oraz Adam Niedźwiedzki - miejsce 9-12. Wszystkim startującym zawodnikom gratulujemy sportowej walki i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy ponownie do naszej szkoły!!!

Lista dziewcząt – szkoły podstawowe

Dąbrowska Gabriela – SP1 w Leżajsku Gleń Zuzanna – SP1 w Leżajsku Bilska Wiktoria – SP1 w Leżajsku Majder Paula – SP1 w Leżajsku Kurasiewicz Julia – SP1 w Leżajsku Wołoch Wiktoria – SP w Przychojcu Tudryn Ewa – SP w Przychojcu Pawelec Agata – SP Kulno Bucior Aleksandra – SP Kulno Krupa Oktawia – SP Kuryłówka Wnuk Izabella – SP Kuryłówka Ochab Klaudia – SP Kuryłówka Pelc Monika – SP Wólka Grodziska Kołcz Zuzanna – SP Wólka Grodziska Panek Patrycja – SP Wólka Grodziska Rachwał Aneta – SP Grodzisko Górne Kulpa Klaudia – SP Grodzisko Górne Zygmunt Aleksandra – SP Hucisko Kowacz Regina – SP Piskorowice Leboda Klementyna – SP Piskorowice Sołek Sabina – SP Debno Bartnik Wiktoria – SP Dębno Żurawska Nikol – SP Nowa Sarzyna Kolano Klaudia – SP Wólka Łętowska Kułacz Patrycja – SP Wólka Łętowska Grabiec Karolina – SP Wólka Łętowska Misiak Wiktoria SP Wólka Łętowska Baj Karolina – SP Stare Miasto Butyńska Kamila – SP Stare Miasto.

Lista chłopców  – szkoły podstawowe
Niedźwiedzki Adam – SP1 w Leżajsku Dziedzic Mateusz – SP1 w Leżajsku Maluszczak Igor – SP1 w Leżajsku Kozyra Adam – SP1 w Leżajsku Babiarz Mateusz – SP1 w Leżajsku Brudniak Paweł – SP1 w Leżajsku Winairski Miłosz – SP Kulno Baj Jakub – SP Kuryłówka Kopel Wojciech - SP Kuryłówka Mucha Dawid – SP Kuryłówka Paryniak Patryk – SP Kuryłówka Fleszar Łukasz – SP Wólka Grodziska Klin Mateusz – SP Wólka Grodziska Socha Kamil – SP Wólka Grodziska Majkut Bartłomiej – SP Wólka Grodziska Czech Adrian – SP Opaleniska Kołodziej Jakub SP Hucisko Krzaczkowski Piotr – SP Dębno Styczyński Paweł – SP Dębno Sowa Łukasz – SP Ruda Łańcucka Hanejko Paweł – SP Ruda Łańcucka Zieliński Michał – SP Ruda Łańcucka Flis Jakub – SP Wola Zarczycka Kida Marcin – SP Wola Zarczycka Flis Łukasz – SP Wólka Łętowska Sałęga Mateusz – SP Wólka Łętowska Doktor Marcin – SP Wólka Łętowska Marcinowski Artur – SP Stare Miasto Sołek Damian – SP Przychojec Marcinowski Patryk – SP Przychojec.

Lista dziewcząt  – GIMNAZJUM
Kułacz Dominika – G. Łętownia Pietrońska Karolina – G. Łętownia Drożdżal Aldona – G. Stare Miasto Jakubowska Marcelina – G. Stare Miasto Olechowska Kinga – G. Nowa Sarzyna Sowa Zuzanna – G. Nowa Sarzyna Płachciak Adrianna – G. Nowa Sarzyna Dec Paulina – G. Nowa Sarzyna Moskal Anna – G. Grodzisko Górne Moszkowicz Katarzyna – G. Grodzisko Górne Kosior Magdalena – G. Grodzisko Górne Joniec Natalia ­– G. Grodzisko Dolne Banaś Aleksandra – G. Grodzisko Dolne Brzuszko Malwina – G. Piskorowice Otręba Joanna – G. Piskorowice Kucło Klaudia – G. Piskorowice Brzuszko Magdalena – G. Piskorowice Nahajska Dominika – G. Piskorowice.

Lista chłopców  – GIMNAZJUM
Kida Paweł – G. Łętownia Baraniak Patryk – G. Łętownia Szeliga Piotr – G. Łętownia Baj Marcin – G. Stare Miasto Mendyk Robert - G. Stare Miasto Baj Konrad - G. Stare Miasto Gęślak Kacper - G. Stare Miasto Gramtyka Rafał – G. Sarzyna Paul Stanisław – G. Sarzyna Banaś Dominik – G. Wola Zarczycka Siuzdak Jakub – G. Wola Zarczycka Mędrek Hubert – G. Nowa Sarzyna Indycki Rafał – G. Nowa Sarzyna Kojder Michał – G. Grodzisko Górne Przeszłowski Bartosz – G. Grodzisko Górne Kuras Kamil – G. Grodzisko Górne Gałusza Marek – G. Grodzisko Górne Cisek Mateusz – G. Leżajsk Zagaja Piotr – G. Leżajsk Żyrek Konrad – G. Leżajsk Lorfing Michał – G. Leżajsk Lorfing Hubert – G. Leżajsk Tryczyński Łukasz – G. Leżajsk Kozyra Damian -– G. Leżajsk Sanecki Krystian – G. Leżajsk Dołęga Grzegorz – G. Leżajsk Baj Kacper – G. Leżajsk Słysz Paweł – G. Grodzisko Dolne Urban Mateusz – G. Grodzisko Dolne Noga Kamil – G. Piskorowice Sarzyński Bartłomiej – G. Piskorowice.