JASEŁKA 2013 r


W naszej szkole odbyły się jasełka w wykonaniu uczniów klasy trzeciej. Zapraszamy do zagladnięcia do GALERII klikając na zdjęcie.

O naszym projekcie w nowinach


Informacja o naszym projekcie COMENIUS pojawiła się także w lokalnej prasie, dzięki wywiadowi jaki udzieliła Pani Koordynator Małgorzata Murdzia. Dobrze się dzieje że oprócz środowiska lokalnego informacje o tym jakże ważnym zagadnieniu poruszanym w projekcie mogą dowiedzieć się inni.

 Poniżej link do artykułu w NOWINY24.pl

LINK

ZDJĘCIA MAWI


Dnia 10 stycznia od godz 8.00 robione będą zdjęcia przez firmę Mawi. Proszę się zapoznać z ofertą i zdecydować tak aby rozliczyć się z wychowawcą.


OFERTA

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!


WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy administracji życzą wszystkim uczniom, rodzicom, dziadkom i sympatykom naszej szkoły wszystkiego dobrego na Święta Bożego Narodzenia a także szcześliwego Nowego Roku 2013.

Powiatowe Mikołajkowe Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym w Szkole Podstawowej nr 1 w Leżajsku!!! - 06.12.2012r.


  
    W dniu 06 grudnia 2012 nasza szkoła gościła najlepszych tenisistów stołowych szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu leżajskiego (108 zawodników!!!). Sędzią głównym był nauczyciel matematyki (instruktor tenisa stołowego) - Andrzej Mazurkiewicz. Imprezę otworzył dyrektor szkoły - Ryszard Pysz, który w obecności Powiatowego Organizatora Sportu - p. Eugeniusza Josse życzył wszystkim przybyłym uzyskania jak najlepszego wyniku. Miejsce zmagań nie było przypadkowe. Obecnie nasza szkoła posiada najlepsze w powiecie wyposażenie do tenisa stołowego. W turnieju tym, naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dąbrowska Gabriela, Gleń Zuzanna, Bilska Wiktoria, Majder Paula, Kurasiewicz Julia, Niedźwiedzki Adam, Dziedzic Mateusz, Maluszczak Igor, Kozyra Adam, Babiarz Mateusz, Brudniak Paweł.

     Najwyższe IV miejsce uzyskała Julia Kurasiewicz z kl. VI, zaś wśród chłopców: Igor Maluszczak - miejsce 9-12, oraz Adam Niedźwiedzki - miejsce 9-12. Wszystkim startującym zawodnikom gratulujemy sportowej walki i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy ponownie do naszej szkoły!!! 

ANDRZEJKI 2012


Dnia 29 listopada 2012 r w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Z okazji tego święta ucziowie wraz w ychowawcami i rodzicami bawili się w salach podtrzymując ludowe tradycje wróżbiarskie. Dla uczniów była także zorganizowana dyskoteka. A jak się bawili uczniowie można zobaczyć w:
                                                    GALERII

Miejski Konkurs Fotograficzny


Miejski Konkurs Fotograficzny

 „Fauna i flora naszej okolicy”  

organizator:
Miejskie Centrum Kultury – Biblioteka Publiczna w Leżajsku  

Uczniowie naszej Szkoły zdobyli wysokie miejsca i piękne nagrody: 
 Maciej Nowak – I miejsce
Mateusz Grzybek – I miejsce
Gabriela Zasońska – II miejsce
Paweł Brudniak – wyróżnienie.  

(opiekun: B. Wójtowicz) 


DZIEŃ BABCI I DZIADKA


           W dniu 22 stycznia trzecioklasiści  zaprosili do swojej klasy gości z okazji święta Babci i Dziadka. Najpierw były wiersze, piosenki, kolędy i życzenia noworoczne. Następnie zaprezentowali przedstawienie pt. „Dwunastu braci”, do którego starannie się przygotowali. Babcie i dziadkowie otrzymali piękne laurki z życzeniami. Spotkanie umilił słodki poczęstunek przy herbatce przygotowany przez rodziców.                                                                                                          
                                                                                   Krystyna KrawczykGALERIA

WOSP


Nasi uczniowie w WOŚP
Po raz kolejny, jak co roku, nasze miasto zagrało w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 21 Finał odbył się  pod hasłem: „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Uczniowie naszej szkoły również zaangażowali się w akcję. Mimo trudnych warunków atmosferycznych wolontariusze dzielnie kwestowali, za co im gorąco dziękuję.                         

M. Ostolska  


MIKOŁAJ


W GRUDNIU POJAWIŁ SIĘ W NASZEJ SZKOLE MIKOŁAJ, KTÓRY ODWIEDZIŁ UCZNIÓW W KLASACH
VIII Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych w JEDYNCE!!! - 09.12.2012r.


 
Rekordowa ilość 254 uczetników Mikołajkowego turnieju szachowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w naszej JEDYNCE!!!


     W dniu 09 grudnia 2012r. juz po raz VIII odbył sie Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Burmistrza Miasta Leżajska pod Honorowym Patronatem Starsoty Leżajskiego.
    Turniej ten zgromadził 254 uczestników z całej Polski oraz Ukrainy. Był to w naszym województwie największy turniej szachowy!!!. Uczestnicy przyjechali do naszej szkoły z takich miejscowości jak: Nowojaworowsk - Ukraina, Wadowice Górne, Pilzno, Łańcut, Przemyśl, Tomaszów Lubelski, Rzeszów, Żołynia, Wólka Podleśna, Stalowa Wola, Oleszyce, Przeworsk, Biłgoraj, Górno, Rudnik nad Sanem, Sędziszów Małopolski, Nowa Sarzyna, Krosno, Dębica, Markowa, Mielec, Lubcza Racławówka, Strażów, Biszcza, Kosienice, Czarna k/Dębicy, Żnin (woj. kujawsko-pomorskie), Alekandrów, Kraków, Kolbuszowa, Wysoka Strzyżowska, Turbia, Dzikowiec, Wólka Grodziska, Grodzisko Górne, Stare Miasto, Niechobrz, Chałupki Dębiańskie.
    Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Maista Leżajska - p. Piotr Urban oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Leżajsku - Ryszard Pysz oraz Organizator turnieju p. Andrzej Mazurkiewicz - Prezes UKS SP1 w Leżajsku.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, upominek i paczkę mikołajkową. Wszyscy zawodnicy i opiekunowie otrzymali  gorący posiłek.
      Z dużym powodzeniem reprezntowali naszą szkołę uczniowie: Jakub Stępniowski kl. III, który zajął II miesjce, Sylwester Stopyra kl. III - VIII miejsce, Adrian Stopyra - kl. II - XVIII miejsce oraz Bartłomiej Dudziński - XXVIII miejsce.
Gratulujemy!!!
      Puchary, medale oraz nagrody wręczali wspólnie: Burmistrz Miasta Leżajska, Zastępca Burmistrza - p. Marek Karakuła, dyrektor szkoły.


Dziękuję Wszystkim (szczególnie uczniom naszej szkoły), dyrektorowi, władzom naszego miasta oraz nauczycielom za pomoc w przygotowaniu tak dużej szachowej imprezy!!!

Wyniki turnieju:
Chłopcy 2003-2002
OPEN

Organizator turnieju: Andrzej Mazurkiewicz

JULIA, JULIA, JULIA


4 grudnia 2012 r. Julia Kurasiewicz – uczennica klasy 6 – wzięła udział w etapie wojewódzkim konkursu „Literatura i dzieci” – „Krajobrazy”. Swoją recytacją wiersza K. I. Gałczyńskiego „Kronika Olsztyńska” zachwyciła jury i zdobyła II miejsce w województwie.  

To ogromny sukces Julki!    
Gratulujemy!


Wojewódzki Konkurs „Literatura i dzieci" „Krajobrazy”


Wojewódzki Konkurs „Literatura i dzieci"
 „Krajobrazy”  


Uczniowie zakwalifikowani z etapu miejskiego do rejonowego:
  

Antonina Grabarz i Joanna Kozyra- kl.I – piosenka  (op.T. Pysz)
Diana Cisek
– kl.VI– recytacja (op. B. Wójtowicz)

 Paula Majder – kl.VI – recytacja (op. B. Wójtowicz)
Julia Kurasiewicz – kl.VI- recytacja (op. B. Wójtowicz)
Laura Rymarz – kl.III – recytacja (op. K. Krawczyk)
Monika Golenia
– kl.III – recytacja (op. K. Krawczyk)  


Miasto i rejon w etapie wojewódzkim reprezentować będzie:  
Julia Kurasiewicz
  Gratulacje!
GALERIA

Na jachcie ENERGA Zbigniewa Gutkowskiego, Vendée Globe 2012


Na jachcie ENERGA Zbigniewa Gutkowskiego, Vendée Globe 2012
Uczniowie z naszej szkoły w ramach projektu COMENIUS byli z wizytą w szkole we Francji. Chętnych do zapoznania się z informacjami na ten temat zachęcamy do odwiedzania strony projektu ( zakładka COMENIUS).
A niżej parę linków.

http://energasailing.pl/dookola-swiata-dbajac-o-srodowisko/
http://energasailing.pl/zdjecia

Idź do strony  «1 2 3 ... 31 32 33 34 35 36 »

WITAMY NA STRONIE


pajacyk.gif

Aktualności 2019

PoWtŚrCzPiSoNi
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930