JASEŁKA

W dniu 22 grudnia klasa czwarta zaprezentowała Jasełka pod opieką siostry Marii, Pani K.Goździewskiej i M.Ostolskiej. W trakcie uroczystości rozdano nagrody za najciekawsze ozdoby choinkowe. Dziękujemy Panu Adamowi Pragłowskiemu (przewodniczący RR) za wręczenie nagród ufundowanych z  funduszu Rady Rodziców.
         jasełka 005_480_360.jpg

MIKOŁAJ :)

Dania 6 grudnia w naszej szkole pojawił się MIKOŁAJ. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci, szczególnie tych młodszych. Rozdawał prezenty w postaci cukierków, a nauczyciele dostali mikołaja z czegkolady.
Dziękujemy serdecznie Mikołajowi za przybycie z daaaaalekiej LAPONI.

GALERIA ZDJĘĆ Z POBYTU MIKOŁAJA W SZKOLE

W KRAINIE BANIEK

W czwartek klasa 4 wraz z opiekunami wychowawczynią Panią Krystyną Goździewską oraz Panem Pawłem Szpunarem odwiedziła magiczne miejsce produkcji baniek choinkowych.
    W zakładzie mieliśmy możliwość spotkania się z właścicielem, dekorowania własnych baniek, zakupu oraz zapoznania się w jaki sposób powstają bańki.
   Serdecznie dziękujemy właścicielom zakładu za ciekawą lekcje powstawania ozdób choinkowych.
A poniżej FOTORELACJA. Pozostałe zdjęcia nalezy nacisnąć CZYTAJ RESZTĘ.
banki1.JPG

ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE

Dnia 24 listopada (czwartek) w naszej szkole odbędą się
ANDRZEJKI SZKOLNE.

shy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.png

Klasy młodsze w godz. 13.30-16.00

Klasy starsze w godz. 17.00-20.00

URUCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu dzisiejszym tj. 09.11.2011 r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości 11 Listopada.
    Nauczycielom przygotowującym  oraz dzieciom biorącym udział serdecznie gratulujemy występu.
Oto parę fotek z akademi.
11listopada3.JPG

KLASA 6 B w SORTOWNI ŚMIECI

Dnia 20.10.2011 r. klasa 6b odwiedziła Sortownię Śmieci w Giedlarowej. Każdy z uczestników wycieczki otrzymał certyfikat oraz drobne upominki.
      Szczególne podziekowania należą się Zuzi K.- uczennicy klasy 6b- która zorganizowała wyjazd.
sort1.JPG

PASOWANIE I KLASY

Dnia 6 października odbyło się w naszej szkole pasowanie uczniów klas I. Na uroczystość przybyli rodzice, dziadkowie, dyrekcja, nauczyciele oraz Pan Przewodniczący Rady Rodziców Pan Adam Pragłowski oraz Vice Burmistrz Miasta Leżajska Pan Marek Karakuła.
      Uroczystego pasowania na uczniów dokonał Pan Dyrektor Ryszard Pysz symbolicznym ołowkiem.

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Dziś zaszczyciła nas swoją wizytą Pani Klaudia Chachura, która opowiadała nam o pięknym kraju MAROKO i jego zakątkach, szczególnie o mieście Casablance. Prezentowała nam swoje zdjęcia oraz opowiadała ciekawe historie, które przytrafiły jej się podczas podróży.
podroznik6.JPG

Andrzejki 2011

Nie tak dawno odbyły się w naszej szkole Andrzejki szkolne 2011. Dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami świetnie się bawili w klasach i na stołówce na dyskotece. Wróżyli sobie przyszłość różnymi znanymi ludowymi sposobami.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

KONKURS RECYTATORSKI

DNIA 16.11.2011 r.  w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Miejski Konkurs Recytatorski pt, "Śladami Stasia i Nel"

Nagrodzeni zostali:  I miejsce - DIANA CISEK

Wyróżnienie: Paula Majder
                            Krzysztof Malita

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!!
12recytator.JPG

BLOG SZKOŁY NA SZKOŁA Z KLASĄ

W zaiązku z projektem edukacyjnym szkoły z klasą 2.0, który jest realizowany w naszej szkole, został założony  przez ucznia Szymon Żołynia blog szkolny.
       Chętnych do pomocy i prowadzenia proszę o kontakt z P.Szpunar lub Szymonem.

Dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

WYKAZ DNI DODATKOWO WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

31.10.2011
30.04.2012
02.05.2012
04.05.2012

Świetlica szkolna w tych dniach zapewnia opiekę(dyżury nauczycieli).
Stołówka nie pracuje i nie będą wydawane obiady.

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Z OKAZJI DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SZKOŁY.
dzien_naucz2.JPG

dzien_naucz.JPG

NOWE PROJEKTY

Nasza szkoła przystąpiła do  projektów które będą reazliwoane w szkole  oraz rozciągnięte czasie:

Są to Comenius, Szkoła z klasą 2.0 oraz Szkoła ucząca się - ocenianie kształtujące.

Informacje dotyczące tych projektów w zakładkach.

Oprócz realizowanych projektów w szkole funkcjonuje już od roku Szkolna Platforma Edukacyjna.  Zachęca się uczniów i rodziców do zapoznania się z możliwościami edukacji wirualnej. Więcej w zakładce.
Idź do strony  «1 2 3 ... 28 29 30 »