PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

Tuż po feriach  w Parafii Farnej Leżajsk odbędą się rekolekcje. Ze względu na to iż będzie to w dniach od Poniedziałku po feriach zamiaszczamy plan rekolekcji, aby uczniowie wiedzieli na którą godz. przyjść.
        Rekolekcje nie zwalniają uczniów z uczestnictwa w nich. Obecnośc obowiązkowa tak jak w szkole. Wychowawcy dopilnują porządku w kościele siadając wraz ze swoją klasą w kościele.

PLAN REKOLEKCJI W CZYTAJ RESZTĘ

JASEŁKA W MAŁYM KOŚCIELE

W niedzielę 08.01.2012 r. w Małym Kościele podczas mszy św. dzieci z naszej szkoły należace do Eucharystycznego Ruchu Młodych przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe.

Fotogaleria do ogladnięcia po kliknięciu w zdjęcie

jaselka.JPG

JASEŁKA

W dniu 22 grudnia klasa czwarta zaprezentowała Jasełka pod opieką siostry Marii, Pani K.Goździewskiej i M.Ostolskiej. W trakcie uroczystości rozdano nagrody za najciekawsze ozdoby choinkowe. Dziękujemy Panu Adamowi Pragłowskiemu (przewodniczący RR) za wręczenie nagród ufundowanych z  funduszu Rady Rodziców.
         jasełka 005_480_360.jpg

MIKOŁAJ :)

Dania 6 grudnia w naszej szkole pojawił się MIKOŁAJ. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci, szczególnie tych młodszych. Rozdawał prezenty w postaci cukierków, a nauczyciele dostali mikołaja z czegkolady.
Dziękujemy serdecznie Mikołajowi za przybycie z daaaaalekiej LAPONI.

GALERIA ZDJĘĆ Z POBYTU MIKOŁAJA W SZKOLE

W KRAINIE BANIEK

W czwartek klasa 4 wraz z opiekunami wychowawczynią Panią Krystyną Goździewską oraz Panem Pawłem Szpunarem odwiedziła magiczne miejsce produkcji baniek choinkowych.
    W zakładzie mieliśmy możliwość spotkania się z właścicielem, dekorowania własnych baniek, zakupu oraz zapoznania się w jaki sposób powstają bańki.
   Serdecznie dziękujemy właścicielom zakładu za ciekawą lekcje powstawania ozdób choinkowych.
A poniżej FOTORELACJA. Pozostałe zdjęcia nalezy nacisnąć CZYTAJ RESZTĘ.
banki1.JPG

ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE

Dnia 24 listopada (czwartek) w naszej szkole odbędą się
ANDRZEJKI SZKOLNE.

shy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.pngshy.png

Klasy młodsze w godz. 13.30-16.00

Klasy starsze w godz. 17.00-20.00

URUCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu dzisiejszym tj. 09.11.2011 r w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości 11 Listopada.
    Nauczycielom przygotowującym  oraz dzieciom biorącym udział serdecznie gratulujemy występu.
Oto parę fotek z akademi.
11listopada3.JPG

FERIE 2012

Zbliżają się ferie zimowe. Nadszedł czas podsumowań pracy uczniów naszej szkoły za I semestr i zasłużony odpoczynek. Dla dzieci które z różnych względów nie wyjeżdzają na wypoczynek szkoła przygotowała zajęcia.

PLAN ZAJĘĆ NA FERIACH W SZKOLE

Konkurs na temat zdrowia

Dnia 3 listopada odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony.
Uczeń klasy 6a Kamil Naróg zajął wysokie 7 miejsce na 556 osób z województwa podkarpackiego i parę tysięcy z całej Polski.
SERDECZNIE GRATULUJEMY
kamilnarog.JPG

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Dziś zaszczyciła nas swoją wizytą Pani Klaudia Chachura, która opowiadała nam o pięknym kraju MAROKO i jego zakątkach, szczególnie o mieście Casablance. Prezentowała nam swoje zdjęcia oraz opowiadała ciekawe historie, które przytrafiły jej się podczas podróży.
podroznik6.JPG

Andrzejki 2011

Nie tak dawno odbyły się w naszej szkole Andrzejki szkolne 2011. Dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami świetnie się bawili w klasach i na stołówce na dyskotece. Wróżyli sobie przyszłość różnymi znanymi ludowymi sposobami.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

KONKURS RECYTATORSKI

DNIA 16.11.2011 r.  w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Miejski Konkurs Recytatorski pt, "Śladami Stasia i Nel"

Nagrodzeni zostali:  I miejsce - DIANA CISEK

Wyróżnienie: Paula Majder
                            Krzysztof Malita

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!!
12recytator.JPG

BLOG SZKOŁY NA SZKOŁA Z KLASĄ

W zaiązku z projektem edukacyjnym szkoły z klasą 2.0, który jest realizowany w naszej szkole, został założony  przez ucznia Szymon Żołynia blog szkolny.
       Chętnych do pomocy i prowadzenia proszę o kontakt z P.Szpunar lub Szymonem.

Dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

WYKAZ DNI DODATKOWO WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

31.10.2011
30.04.2012
02.05.2012
04.05.2012

Świetlica szkolna w tych dniach zapewnia opiekę(dyżury nauczycieli).
Stołówka nie pracuje i nie będą wydawane obiady.
Idź do strony  «1 2 3 ... 25 26 27 »