TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 22 Maja 2012 r odbył się w naszej szkole turniej w kategorii "piłka nożna chłopców kl. IV i kl.V-VI" o Puchar Burmistrza Miasta Leżajska w ramach obchodów
Dni Leżajska 2012

Wyniki:
Kategoria kl IV
I miejsce - SP1
II miejsce - SP3
III miejsce - SP2

Kategoria kl V-VI
I miejsce - SP2
II miejsce - SP1
III miejsce - SP3

pilka dnilezajska.jpg
pilka dni lezajska.jpg

Matematyczne Mistrzostwa Polski w SP1

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży - 30 marca 2012 r.

Finał konkursu recytatorskiego

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2012 r. odbył się finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Leżajsku pt. „Ksiądz Jan Twardowski – poeta nie tylko od biedronek...”.
Wszyscy reprezentanci naszej szkoły zdobyli uznanie Jury - wyróżnili się podczas finału osiągając wysokie miejsca. To duży sukces!

kategoria I kl.I-III
Jadwiga Bilska, kl. I – III miejsce     (op. P. M. Lizak)

kategoria II kl. IV-VI
Julia Kurasiewicz, kl. V – I miejsce

Diana Cisek, kl. V – III miejsce
                                     Paula Majder, kl. V -  wyróżnienie
 (op. B. Wójtowicz)

KONKURS KOLĘD

25 STYCZNIA 2012
Szkolny Konkurs Kolęd
organizator Konrad Oniszczuk

W konkursie wzieło udział 17 uczniów, w tym 2 chłopców.
I miejsce:
Jadzia Bilska i Amelka Grabarz - kl.I

Małgosia Malita - kl. III
Diana Cisek - kl. V
Agnieszka Witek i Klaudia Krzemińska - kl.V
Wyróżnienia:
Weronika Kuczek - kl. III

Iza Woś - kl IV
Dominika Ciągło i Ksenia Dziob - kl. V i VIb
Dominik Osip - kl VI b

FERIE 2012

Zbliżają się ferie zimowe. Nadszedł czas podsumowań pracy uczniów naszej szkoły za I semestr i zasłużony odpoczynek. Dla dzieci które z różnych względów nie wyjeżdzają na wypoczynek szkoła przygotowała zajęcia.

PLAN ZAJĘĆ NA FERIACH W SZKOLE

Konkurs na temat zdrowia

Dnia 3 listopada odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony.
Uczeń klasy 6a Kamil Naróg zajął wysokie 7 miejsce na 556 osób z województwa podkarpackiego i parę tysięcy z całej Polski.
SERDECZNIE GRATULUJEMY
kamilnarog.JPG

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Dziś zaszczyciła nas swoją wizytą Pani Klaudia Chachura, która opowiadała nam o pięknym kraju MAROKO i jego zakątkach, szczególnie o mieście Casablance. Prezentowała nam swoje zdjęcia oraz opowiadała ciekawe historie, które przytrafiły jej się podczas podróży.
podroznik6.JPG

Sprawdzian po klasie 6

Sprawdzian po klasie 6. Tak oto wytężali umysły uczniowie z naszej szkoły na sprawdzianie na koniec szkoły podstawowej.

Finał konkursu plastycznego

22 marca 2012 r. w Miejskim Centrum Kultury uroczyście wręczono nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Poradnię Pedagogiczną w Leżajsku pt. „Idol – bohater – autorytet”.
Diana Cisek i Wiktoria Bilska – świetnie przygotowane przez instruktorów z MCK-u – śpiewając  były prawdziwą ozdobą uroczystości.
Jurorzy nagrodzili trzy plakaty wykonane przez nasze uczennice (op. B. Wójtowicz):
Justyna Ilasz, kl. VIa   – laureat    (plakat „On zmienił mnie...”)
Ksenia Dziob, kl.VIb   – wyróżnienie  (plakat „Mali bohaterowie dużego świata”) Oliwia Jakubowska, kl.V – wyróżnienie  (plakat „Moja Superbabcia”)

Jakub Stępniowski na Mistrzostwach Polski w szachach

Jakub Stępniowski na Mistrzostwach Polski w szachach!!!
Uczeń II klasy naszej szkoły bierze udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w szachach, ktore odbywają się w Poroninie. Będą one trwały od 2-10 marca. Trzymamy za niego kciuki, a wszystkich zachęcamy do odwiedziania strony internetowej mistrzostw i śledzenia wyników na bieżaco.
www.zs1-chrzanow.pl
www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_64

PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

Tuż po feriach  w Parafii Farnej Leżajsk odbędą się rekolekcje. Ze względu na to iż będzie to w dniach od Poniedziałku po feriach zamiaszczamy plan rekolekcji, aby uczniowie wiedzieli na którą godz. przyjść.
        Rekolekcje nie zwalniają uczniów z uczestnictwa w nich. Obecnośc obowiązkowa tak jak w szkole. Wychowawcy dopilnują porządku w kościele siadając wraz ze swoją klasą w kościele.

PLAN REKOLEKCJI W CZYTAJ RESZTĘ

JASEŁKA W MAŁYM KOŚCIELE

W niedzielę 08.01.2012 r. w Małym Kościele podczas mszy św. dzieci z naszej szkoły należace do Eucharystycznego Ruchu Młodych przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe.

Fotogaleria do ogladnięcia po kliknięciu w zdjęcie

jaselka.JPG

JASEŁKA

W dniu 22 grudnia klasa czwarta zaprezentowała Jasełka pod opieką siostry Marii, Pani K.Goździewskiej i M.Ostolskiej. W trakcie uroczystości rozdano nagrody za najciekawsze ozdoby choinkowe. Dziękujemy Panu Adamowi Pragłowskiemu (przewodniczący RR) za wręczenie nagród ufundowanych z  funduszu Rady Rodziców.
         jasełka 005_480_360.jpg

MIKOŁAJ :)

Dania 6 grudnia w naszej szkole pojawił się MIKOŁAJ. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci, szczególnie tych młodszych. Rozdawał prezenty w postaci cukierków, a nauczyciele dostali mikołaja z czegkolady.
Dziękujemy serdecznie Mikołajowi za przybycie z daaaaalekiej LAPONI.

GALERIA ZDJĘĆ Z POBYTU MIKOŁAJA W SZKOLE

Idź do strony  «1 2 3 ... 23 24 25 26 »